Ilu- ja Tervisesalong Eleen

Ilu- ja Tervisesalong Eleen -

Ilusalongist

Ilu- ja Tervisesalong “Eleen” on üks osa ettevõttest Asteni Mesindus OÜ. Peamiselt tegeletakse ettevõttes mee tootmise, pakendamise ja mee turustamisega, osaühingut juhib Ardi Asten.
Ilusalongi jaoks soetati ruumid 2007. aasta lõpus. Pärast remondi- ja sisustamistöid avati pidulikult 15. märtsil 2008 Ilu- ja Tervisesalong “Eleen” Türi linnas, Paide tänaval.
Nime lugu pole vaja kaugelt otsida. Eleen on Ardi ja minu tütre nimi. Alustasime kahekesi, mina ise massöörina ja administraator Rita, kes tegeles tervisekookonis klientidega ja juhatas vägesid soolakambris. Mõne aja pärast lisandus meie kollektiivi Heike. Tema erialaks oli maniküür- pediküür ja kunstküüne tehnika. Sügisest liitus meiega kaks juuksurit: Helen ja Kaire. Ootasime  veel oma kollektiivi  ka kosmeetikut ning juba varsti oli meil ka kosmeetik Mare tööl, kes töötab siiani meiega ja teeb oma tööd südamest.2009 aastal vahetus meil küünetehnik  ja maniküürija-pediküürijana alustas Anne.

Kogu Eestit vallutanud  masu murdis ka meie personali ridasi. Tuli hakata rohkem vaeva nägema klientide leidmisega ja leppida vahel vähema klientuuriga. Särtsu, sära ja nooruslikku temperamenti tõi meile Nadja, kes töötab meil juba varsti 3 aastat ja teeb oma tööd mõnuga.

Väga suuri plaane ei ole me kunagi tulevikuks teinud, anname endast iga päev parima ja tahame, et korra meie juures käinud klient tuleks jälle tagasi. Ma tahan siinkohal kõiki tänada, kes mu ettevõtmist on kõvasti toetanud. Eelkõige muidugi Ardit, kes nõu ja jõuga on toetanud minu mõtteid ja ideid ning vahel ka mind maapeale toonud, samuti Tiina Rikbergi, kes mind aitas hetkel, mil vajasin väga kohta kus tööd teha, tänan ka Signe Tamme, kes on väga palju teinud reklaami minu tegemistele, tänan ka kollektiiv “Pelytte” Paidest, kelleta oleks võib olla minu start massöörina olemata olnud.
Tänud ka Aimarile, kes meie ruume remontis ja minu kapriise talus. Muidugi tahan tänada kõiki, kes uskusid meisse ja teevad seda siiamaani. Tahan veel tänada oma hetke kollektiivi – Maret ja Nadjat, kes on mulle väga suureks seljatoeks. Ja suured tänud meie klientidele – ilma Teieta ei oleks me seal kus momendil oleme!

Tänud kõigile!!

Rõõmsate kohtumisteni Ilu- ja Tervisesalong “Eleen” juhataja-massöör Jana Asten.