Ilu- ja Tervisesalong Eleen

Ilu- ja Tervisesalong Eleen -

Maniküür ja pediküür

prantsuse-maniküür-nail-art_zoom

Maniküür

Käed paljastavad meie elust rohkem, kui tahaksime. Käed on kui indikaatorid meie vanuse, töö ja ka tunnete kohta. Meie käsi märgatakse ja sellepärast tuleb neid ka hoida ja hooldada. Samuti mõjuvad hästi hooldatud käed meie enesetundele. Sageli arvatakse, et maniküür on rohkem naistemaailm. Aga nii see ei ole. Hästi hooldatud mehe käed on palju ahvatlevamad ja silmatorkavamad. Mehe käed räägivad rohkem nendest kui mehed seda arvavad. Meie salongis hoolitseb käte ilu ja heaolu eest Heike. Ta on hea teenendaja-oskab olla julgustaja ja lohutaja. Tema küünemaalingud on lihtsad ja liigutavad. Vahe pole rohkem vajagi, kui Heike sulle küüne peale naerva näo joonistab. Vaatad küüsi ja tuju jälle hea…..
Hooldatud käed on Sinu visiitkaardiks!
Eriti kuiva naha korral on soovitav  teha koos maniküüriga soe parafiinihooldust. Soe parafiin tekitab kätele sauna efekti – nahapoorid avanevad, kreem imendub paremini ja toidab kuiva nahka sügavuti. Parafiinihooldus mõjub hästi ka külmetavate käte puhul, kuna vereringe kiireneb hoolduse ajal. Parafiinihooldust sovitatakse kuurina, sel juhul on nahk pikaks ajaks niisutatud ja hooldatud.
Käte parafini hoolduses kasutame E-vitamiiniga ja virsikuekstraktigaparafiini, mis on sügavniisutava toimega.

kaed+jalad1

Pediküür

Juba ammu pole pediküür lihtsalt luksuslik iluhooldus, vaid ta on väga vajalik jalahooldus – protseduur, mida peaks tegema aastaringselt.
Tervete ja hooldatud jalgade korral tehakse pediküüri kord kuus. Kõigepealt soojendav meresoolavann, et lõõgastada jalgu ja pehmendada jalanahka. Seejärel eemaldatakse küünenahad, korrastatakse küüned ning raspeldatakse ja lihvitakse  jalatallad ja paksendid. Seejärel tehakse lõõgastav ja pehmendav massaaž ning soovi korral lakitakse küüned.
Eriti kuiva naha korral on soovitav  teha koos pediküüriga soe parafiinihooldust. Soe parafiin tekitab jalgadele sauna efekti – nahapoorid avanevad, kreem imendub paremini ja toidab kuiva nahka sügavuti. Parafiinihooldus mõjub hästi ka külmetavate jalgade puhul, kuna vereringe kiireneb hoolduse ajal. Parafiinihooldust sovitatakse kuurina, sel juhul on nahk pikaks ajaks niisutatud ja hooldatud.
Jalgade hoolduses kasutame värskendava ja antiseptilise toimega teepuuõliparafiini.
Hooldust tehakse Depileve parafiiniga.